Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 18:20:05

Завдяки постійному контролю прокурора бюджет поповниться майже на 700 тисяч гривень

13.12.2018   07:42

З метою забезпечення неухильного виконання рішень судів налагоджено системну роботу органів прокуратури області з цих питань.

Зокрема, Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокуратури області про стягнення з суб’єкта господарювання майже   1 млн грн у зв’язку з порушенням вимог Закону України «Про ціни та ціноутворення».

Як з’ясувалося, підприємство отримувало плату за послуги з фізичних та юридичних осіб за цінами, що перевищували розміри, затверджені Чернігівською міською радою.

Стан виконання рішення суду перебувало на постійному контролі прокуратури.

Як результат, підприємством вже погашено заборгованість перед бюджетом на суму майже 700 тис грн. Сплату іншої частини боргу судом розстрочено за клопотанням боржника рівними частинами до кінця  2019 року.

Робота на даному напрямі триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини