Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 23:29:07

Правоохоронці розшукують шахрая, який видурив у чернігівця 10 тисяч гривень

07.12.2018   08:41Агенцiя

Чернігівська поліція розпочала кримінальне провадження за фактом шахрайства через месенджер «Telegram».

4 грудня до поліції Чернігова звернувся 22-річний місцевий мешканець, який повідомив, що невідома особа під приводом продажу іграшок через месенджер «Telegram» заволоділа 10 тисячами гривень, які заявник перерахував на банківську картку.

Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провдження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.

Поліція в черговий раз дає поради як не стати жертвами аферистів:  

- в жодному разі не перераховуйте гроші у якості завдатку чи передоплати особам, які подали приватні оголошення. Максимум, чим можна ризикнути, – сумою коштів, необхідних для пересилки товару;

- домовляйтесь про його придбання на умовах відправки поштою накладеним платежем. Більшість шахраїв зазвичай не пристають на таку пропозицію;

- зазначені в оголошеннях номери телефонів спробуйте перевірити через пошукові системи Інтернету. Не виключено, що хтось вже став жертвою шахрая і попереджає інших про це;

- коли дають номер карти для передоплати, радимо зайти на сайт кіберполіції, де в розділі "Стоп фрауд" ви можете перевірити номери наданого вам рахунку, чи не входить він до списку шахрайських;

- якщо дуже низька ціна на товар (нижча середньостатистичної), то, швидше за все, ви потрапили на шахраїв;

- ні в якому разі не повідомляти ні номерів банківської карти, ні номерів коду на зворотної стороні картки третім особам.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини