Тривають роботи по розчищенню прилеглої до 6-го арсеналу Міністерства оборони території від вибухонебезпечних предметів
Зведеним піротехнічним загоном ДСНС України у складі 143 чоловік особового складу та 46 одиниць спецтехніки проводяться роботи з очистки від вибухонебезпечних предметів території, прилеглої до 6-го арсеналу Міністерства оборони, що поблизу смт Дружба Ічнянського району.
Станом на 3 грудня зона забруднення з 16 кілометрової зменшилась до 500 метрів.
Зокрема, з 9 жовтня відпрацьовано 308 заявок від населення про виявлення вибухонебезпечних предметів, вилучено 91769 вибухонебезпечних предметів, перевірено та очищено від боєприпасів усі 39 населених пунктів, а також понад 79,7 тис. га території.
Роботи з розмінування та очищення території тривають.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.