Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 04:57:34

Поліція затримала групу "чорних" лісорубів

03.12.2018   14:47Агенцiя

Правопорушників затримали під час спроби вивезення деревини з місця вирубки та її перевезення на територію комерційної структури.

Оперативники Управлінням захисту економіки в Чернігівській області Національної поліції України викрили та задокументували факти незаконних порубок деревини породи «дуб». Крім того, встановлені особи, які займалися злочинною діяльністю.

За даним фактом слідчими Головного управління Нацполіції в Чернігівської області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Під час досудового розслідування поліцейські встановили місцевих мешканців, що займалися незаконними порубками та перевезенням деревини до місць зберігання. Крім того, з метою приховування злочину надавалися документи, які підтверджували законність походження деревини породи «дуб». Деревину вивозили до складів для подальшої реалізації та експорту.

Працівники Управління захисту економіки, слідчого управління та співробітники підрозділу особливого призначення КОРД затримали п’ятьох чоловіків. Також правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем зберігання деревини та за місцем мешкання фігурантів.

Під час обшуків вилучено бензопили та колоди дубів на загальну суму понад один мільйон гривень.

На даний час встановлюються особи, які також можуть бути причетні до протиправної діяльності.


Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини