Судитимуть за розбійні напади, поєднані із заволодінням майном більш як на 7 млн. грн.
Завершено досудове розслідування стосовно громадянина Російської Федерації, обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я потерпілого).
Встановлено, що у лютому минулого року, обвинувачений за попередньою змовою з особами, матеріали щодо яких виділені в окреме провадження, з метою заволодіння чужим майном проникли до будинку потерпілого у м. Чернігові та, застосовуючи до нього насильство, яке виразилось у зв’язуванні рук, заклеюванні рота скотч-стрічкою, прикладанні гарячої праски до живота, спини та кінцівок, заволоділи його майном на суму понад 37 тис грн.
Продовжуючи свої злочинні наміри, через декілька днів ті ж особи, з метою наживи проникли до будинку інших потерпілих у м. Сновськ та, застосовуючи насильство до них, заволоділи майном на суму понад 7 млн грн.
Наразі обвинувальний акт стосовно одного із фігурантів направлено до суду, за вчинене йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією майна.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.