Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 11:52:48

Необережність під час куріння призвела до загибелі 45-річного чоловіка

29.11.2018   07:48

27 листопада о 00:39 у Козелецькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку, що у с. Гладке.

На місце події оперативно прибули вогнеборці 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Рятувальники о 00:55 пожежу локалізували, а о 01:25 остаточно ліквідували.

Під час гасіння в одній з кімнат помешкання рятувальники виявили на підлозі тіло 45-річного сина господарки помешкання.

Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужила власна необережність чоловіка під час паління. Вогнем пошкоджено підлогу на площі 2 кв. м та меблі.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини