Акція розпочалася з семінару-наради "Основні принципи та підходи впровадження системи громадського здоров’я на регіональному рівні. Медико-соціальна складова"
Щорічно в усіх регіонах України з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основні завдання акції:
- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми;
- формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки КЗ «Обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя» розпочав акцію з семінару-наради на тему «Основні принципи та підходи впровадження системи громадського здоров’я на регіональному рівні. Медико-соціальна складова».
В рамках кампанії методист центру Юлія Велько провела навчальний семінар-тренінг «Життя без насильства – основа здорового, стабільного суспільства. Соціальні аспекти профілактичної роботи». Фахівці із соціальної роботи місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти об’єднаних територіальних громад, які були присутні під час заходу, обговорили соціально-психологічні причини виникнення домашнього насильства, його визначення та види, вплив на розвиток дитини, функціонування родини та загальний стан суспільства; намагались знайти шляхи вирішення проблеми, способи вирішення конфліктів ненасильницькими методами; зазначили важливість створення всіх умов, які необхідні для гармонійного росту та розвитку дитини.
Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі.
Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.