Розглянуто звернення щодо внесення змін до Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища
27 листопада заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.
В ході засідання розглянуто звернення КП «Ніжинське управління водопровідно – каналізаційного господарства» щодо необхідності внести зміни до Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 28 березня 2018 року № 29-12/VII із змінами від 4 жовтня 2018 року № 18-15/VII.
Переліком передбачено фінансування природоохоронного заходу «Реконструкція частини каналізаційного колектора по вул. Незалежності в м.Ніжин Чернігівської області» на загальну суму 600 тисяч гривень. Після виконання робіт економія коштів склала 151,3 тисяч гривень.
З метою раціонального використання коштів КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» просить залишок коштів в сумі 151,3 тисяч гривень перерозподілити на заміну зношеного та застарілого насосного обладнання, яке експлуатується протягом тривалого часу на КНС «Прогрес», а саме: придбати консольний фекальний насос, пристрій керування насосом та поплавок для дренажних вод.
Виконання робіт по заміні обладнання сприятиме значному підвищенню ефективності роботи насосної станції, зменшить ризики забруднення вод басейну річки Десна та виникненню надзвичайних екологічних ситуацій. Впровадження сучасного обладнання дозволить забезпечити значне зменшення енерговитрат на експлуатацію мереж водовідведення.
Після обговорення члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції облдержадміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення обласної ради на чергове пленарне засідання сесії.
Наталія Купрієнко
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.