Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 23:02:31

Ув’язнена на 9 років за позбавлення життя 79-річної жінки

28.11.2018   08:34

Прокурор довів у суді вину жінки, яка обвинувачувалася в умисному вбивстві особи (ч. 1 ст. 115 КК України).

Подія трапилась у травні цього року, у м. Мена.

Як з’ясувалось, обвинувачена, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, взяла цеглу та умисно завдала своїй сусідці декілька ударів по голові.
Від отриманих тілесних ушкоджень літня жінка померла у реанімаційному відділенні КЗОЗ «Менська ЦРЛ».

У судовому засіданні обвинувачена повідомила, що потерпіла її ображала. Після цього жінка взяла цеглину і кинула вбік бабусі, однак вона не цілилася і вбивати не хотіла.

Попри покази обвинуваченої, її вина у вчиненні інкримінованого злочину доведена іншими, зібраними у кримінальному провадженні доказами.
Відтак, вироком колегії суддів Деснянського районного суду жінку визнано винуватою та засуджено до 9 років позбавлення волі.

До вступу вироку в законну силу обвинувачена перебуватиме під вартою.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини