Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 07:25:52

СБУ викрила на хабарах митника

27.11.2018   11:25Агенцiя

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України викрили на хабарах головного державного інспектора одного із митних постів регіону.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив схему отримання неправомірної вигоди за безперешкодне митне оформлення автомобілів на іноземній реєстрації у режимі так званого «тимчасового ввезення». Вартість таких «послуг» стартувала від трьох тисяч гривень за кожен транспортний засіб.

Правоохоронці затримали зловмисника на робочому місці під час отримання чергового хабара у розмірі понад шість тисяч гривень.

Раніше оперативники спецслужби задокументували чотири факти отримання головним інспектором неправомірної вигоди на загальну суму понад шістнадцять тисяч гривень.

У межах відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України кримінального провадження митнику оголошено про підозру в скоєнні злочину. Наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.
Тривають слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з військовою прокуратурою Деснянського гарнізону.


Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини