Владислав Атрошенко зустрівся з водіями снігоприбиральної техніки перед їх нічною зміною
З водіями спецтехніки на КП АТП-2528, які мали чистити місто від снігу в нічну зміну з неділі на понеділок, зустрівся чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

За подібних обставин у гості до них він вже приїжджав минулого року. Тоді на зустрічі, яка проходила теж перед нічною зміною і в цьому ж приміщенні, мер вислуховував скарги і давав обіцянки. Ці обіцянки виконані: покращені побутові умови в приміщеннях для відпочинку водіїв, збільшилися їх заробітки, місто придбало нову потужнішу спецтехніку для оптимізації їхньої роботи.
Зараз міський голова говорив водіям про те, що оновлення комунального автопарку сміттєзбиральної техніки прордовжиться. До 2021 року планують замінити парк сміттєвозів.
Також Владислав Атрошенко, як і обіцяв, подарував водіям телевізор у відремонтовану для них лазню.
Водії поскаржилися, що складно прибирати місто навіть уночі через велику кількість авто на проїжджій частині і на тротуарах.
Міський голова нагадав про вивішені знаки, які забороняють паркування взимку у нічний час. Він згадав і про парадокси нашого міста – багато недешевих автомобілів, а на платних стоянках автівки не розміщують. Тому відсувається й перспектива сучасних паркінгів.
Владислав Атрошенко закликав водіїв АТП-2528 берегти місто під час прибирання і свою техніку.
У ніч із неділі на понеділок чергує 17 одиниць техніки : 11 МАЗів, 5 тракторів і 1 навантажувач.
Минулої ночі і вдень у неділю чергували і працювали 9 автомобілів, 5 тракторів і 1 навантажувач.
Прес-служба Чернігівської міської ради за інформацією КП АТП-2528
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.