Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 09:14:16

У Чернігові суттєво збільшилась кількість травмованих

26.11.2018   10:57

У Чернігові суттєво збільшилась кількість травмованих − це сталося внаслідок настання холодів і випадення снігу. Про це сповіщають у травмпункті Чернігівської міської лікарні №2.

Як констатує завідувач травматологічного відділення Сергій  Кушнір, якщо у звичайному режимі кількість травмованих складає 40−45 осіб на добу, то в період ожеледиці ця цифра сягає 60.

У стаціонарі збільшилась кількість пацієнтів із переломами кісток саме внаслідок негоди. Здебільшого це категорія або молодих, або ж вже досить літніх людей. Це переломи шийки плечової кістки, шийки стегна тощо.

За статистичними даними, до травмпункту щорічно звертається від 14 до 17 тисяч пацієнтів. Середньодобова кількість звернень складає 45−48 осіб.  Травмпункт працює цілодобово. На сторожі здоров’я чернігівців стоять п’ять профільних лікарів.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини