Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 22:43:05

Демографічна ситуація в м.Чернігові в січні–вересні 2018 року. ДОВІДКА

23.11.2018   16:20

На 1 жовтня 2018 року чисельність наявного населення м.Чернігова, за оцінкою, становила 288,7 тис. осіб. З початку року кількість жителів обласного центру зменшилася на 692 особи.

У січні–вересні 2018 року в обласному центрі народився 1651 малюк (854 хлопчики та 797 дівчаток). На кожну тисячу жителів припадало
7,6 новонароджених.

Половина жінок (51%) народили первістків, 40% – стали мамами вдруге, а третю й більше дитину народила кожна десята жінка. Середній вік матері на час народження дитини склав 30 років. Кожен шостий малюк народився поза шлюбом.

З початку року в місті померло 2713 осіб (1390 чоловіків та 1323 жінки). Рівень смертності становив 12,5 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення. Середній вік померлих чоловіків – 66 років, жінок – 76 років.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини