Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 17:43:07

Під час пожежі житлового будинку загинуло дві людини

22.11.2018   07:23

21 листопада о 00:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Андріївка Чернігівського району.

За викликом оперативно до місця пригоди прибуло 2 відділення Державних пожежно-рятувальних підрозділів з селища Михайло-Коцюбинське та обласного центру.

На той момент вогнем була охоплена покрівля будинку. Вогнеборці о 02:00 пожежу локалізували, а о 05:15 остаточно ліквідували.

Під час гасіння у помешканні були виявлені тіла 86-річної господарки оселі та її 66-річного сина без ознак життя.

Наразі, причина трагедії встановлюється. До ліквідації пожежі залучалось 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини