Ніжинські лісівники завершили посівну жолудів
Працівники державного підприємства «Ніжинське лісове господарство» завершили роботи з посіву жолудя дуба звичайного. Жолуді посіяли у розсадниках усіх лісництв.
Ніжинські лісівники відзначають рекордну кількість зібраного посівного матеріалу дуба звичайного – цього року на підприємстві зібрали 24 тонни жолудя, такого високого показника не було останні сім років.
Враховуючи цьогорічну врожайність дуба звичайного, ніжинські лісівники заготовили максимальну кількість жолудів – 24 тонни! Щороку важко передбачити осінні нестійкі погодні умови, тому, враховуючи ранні заморозки, лісівники провели роботи з посіву жолудя дуба звичайного у розсадниках усіх лісництв підприємства.
Переваги осінньої сівби полягають у тому, що жолудь не потребує зберігання, строки сівби більш розтягнуті, порівняно з весняною сівбою, а сходи швидше проростають та розвиваються. Виконавши всі роботи, залишається чекати весни, щоб у подальшому дати сіянцям нове життя у лісі.
За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.