Будівельників оштрафували більш як на 2 мільйони гривень за неоформлених працівників
Працівники Головного управління ДФС у Чернігівській області спільно з управлінням Держпраці у Чернігівській області у першій декаді поточного місяця провели 2 фактичні перевірки суб‘єктів господарювання будівельної галузі та виявили порушення трудового законодавства з боку роботодавців.
Було встановлено, що з 4 працівниками взагалі не були укладені трудові договори роботодавцем, та 15 працівників виконували роботи на підставі цивільно-правових договорів, які мали ознаки трудових.
До роботодавців застосували фінансові санкції на загальну суму понад 2 мільйони гривень.
Як зазначають у відомстві, ще на початку жовтня було проведено зустріч з керівниками підприємств будівельної галузі, на якій спільно визначилися як щодо необхідності підвищення заробітних плат, так і недопустимості залучення неоформлених працівників.
ГУ ДФС у Чернігівській області вкотре наголошує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення з ним трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу. Про це роботодавець має повідомити орган ДФС до початку роботи новоприйнятого працівника за формою, затвердженою постановою Кабміну від 17.06.2015 р. №413.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.