Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2018 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 9 осіб постраждало.
Хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка пов’язана із пожежею та подальшою детонацією боєприпасів на території 6-го арсеналу біля смт Дружба Ічнянського району:
18 листопада продовжувалися роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на 6-ому арсеналі боєприпасів МО України біля смт Дружба Ічнянського району.
Протягом 18 листопада вилучено 2057 вибухонебезпечних предметів.
З початку робіт очищено від боєприпасів 72 ділянки із 80 запланованих, вилучено 54700 вибухонебезпечних предметів, загалом відпрацьовано 308 повідомлень від населення про виявлення боєприпасів.
До проведення робіт залучено зведений піротехнічний загін ДСНС України (50 одиниць техніки, 150 чоловік особового складу).
В Ічнянській ЦРЛ продовжують перебувати 4 особи, питання повернення цих осіб буде опрацьовано після відновлення їх помешкань.
Системи життєзабезпечення населення Ічнянського району працюють у штатному режимі, роботи щодо відновлення будинків, квартир та інших капітальних споруд продовжуються.
Стан доріг:
Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 2 одиниці техніки та 4 працівника від ДП "Чернігівський облавтодор".
Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
З 6 год. 18 листопада у зв¢язку з погіршенням погодних умов тимчасово розведено понтонний міст через р. Десна в напрямку м. Новгород-Сіверський - с. Бирине Новгород-Сіверського району. Порушено пряме автотранспортне сполучення між м. Новгород-Сіверський та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне Новгород-Сіверського району. Транспортне сполучення здійснюється через Сумську область.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Чернігові по вулиці Толстого біля будинку № 132 о 04 год. 22 хв. 18 листопада водій автомобіля "AUDI A8" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Чернігівської міської лікарні №2;
- на автодорозі Ніжин-Прилуки біля с. Велика Дорога Ніжинського району о 18 год. 12 хв. 18 листопада водій автобуса "Volkswagen LT" здійснив зіткнення з причепом, який знесло на середину дороги. Причеп був причеплений до вантажного автомобіля "Камаз 5320". Внаслідок ДТП вісім пасажирів автобуса отримали тілесні ушкодження та каретою швидкої допомоги були доставлені до Прилуцької міської лікарні, двоє постраждалих госпіталізовані.
Пожежі – 5, з них 4 пожежі в житловому секторі та 1 інша пожежа.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 18 листопада до 20 години 19 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер східний 5-10 м/с. Температура вночі 5-10º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.
По м. Чернігову температура вночі 6-8º морозу, вдень від 1º морозу до 1º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: