Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 16:44:04

Ще три населені пункти Чернігівщини матимуть генеральні плани

19.11.2018   09:30Агенцiя

Три проекти генеральних планів населених пунктів області та 2 детальні плани земельних ділянок схвалила обласна архітектурно-містобудівна рада при Управлінні містобудування та архітектури Чернігівської облдержадміністрації.

Зокрема, розглянуті генеральні плани та плани зонування території селища Дмитрівка, села Щуча Гребля Бахмацького району, а також села Крутоярівка Прилуцького району. Тепер документацію мають затвердити місцеві ради.

Крім того, архітектурно-містобудівна рада погодила детальний план двох земельних ділянок на території Деснянської селищної ради Козелецького району. На першій планується будівництво сільськогосподарського виробничо-переробного комплексу, на іншій – проводитимуть заходи для захисту земельної ділянки від підтоплень.

Загалом, починаючи з 2011 року, в області затверджені 47 генеральних планів населених пунктів; 40 зонінгів; 84 детальні плани у межах населених пунктів та 45 – за межами.

Довідково. Генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

План зонування території (зонінг) – містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.


За інформацією Управління містобудування та архітектури Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини