Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 05:59:06

Справи “віртуальні” – строк реальний

27.07.2012   09:38Агенцiя

Нещодавно в рамках здійснення комплексу оперативно-службових заходів по відпрацюванню підприємств – контрагентів “фіктивних” фірм та “конвертаційних” центрів співробітники головного відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ встановили факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного із приватних підприємств, що здійснює свою діяльність у сфері надання транспортних послуг.

Службові особи підприємства, діючи всупереч вимог чинного законодавства, шляхом проведення „віртуальних” господарських операцій з фіктивними підприємствами по наданню транспортних послуг та проведення їх по податковому обліку і звітності підприємства, умисно ухилились від сплати податку на додану вартість на суму понад 1,6 млн. грн.

У рамках порушеної кримінальної справи проводяться слідчі дії за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України, за фактом ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів.

До речі, відповідальність за скоєння таких дій передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

За матеріалами Прилуцької ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини