Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 21:54:15

Чернігівський апеляційний суд відвідали студенти-правники

17.11.2018   09:56Агенцiя

Чернігівський апеляційний суд вкотре відкрив свої двері майбутнім юристам.

14 листопада заступник голови суду Валерій Заболотний провів зустріч зі студентами Академії Державної пенітенціарної служби України.

Він наголосив, що проведення подібних заходів стало для апеляційного суду доброю традицією, адже обов’язок виховання майбутньої правової інтелігенції покладено не лише на навчальні заклади, а й на органи державної влади.

Молодь мала можливість з перших уст дізнатися про особливості суддівської професії. Зокрема, Валерій Заболотний детально розповів про розгляд кримінальних проваджень в суді апеляційної інстанції.

В цілому, зустріч вийшла цікавою та змістовною.

Чернігівський апеляційний суд висловлює вдячність колишньому очільнику суду, судді у відставці Садігу Тагієву, який наразі займається викладацькою діяльністю, за сприяння в проведенні зустрічі.

Подібні заходи організовуватимуться й надалі, аби сприяти підвищенню рівня правової культури молоді та зміцненню авторитету судової гілки влади.
 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.