Поліція виявила домашній схрон зброї з повним боєкомплектом. ВІДЕО
В ході спецоперації оперативники вирахували жителя Сосницького району, який зберігав на горищі арсенал автоматичної зброї та понад двісті набоїв різних калібрів.

Кримінальна поліція ГУНП в Чернігівській області та дільничні офіцери Сосницького відділення поліції вийшли на слід чоловіка, який планував притримати до «кращих часів» маленький домашній арсенал.
Розрахунок у чолов’яги був простий – у тихому селі на краю області ніхто не зацікавиться особою звичайного пенсіонера, ні чим він займається. Натомість дільничні офіцери поліції разом з оперативниками встановили, що в селі є власник автоматичної рушниці і він має бажання випробувати свій обріз, але поки немає слушної нагоди.
Поліція не стала чекати доки від незаконної зброї постраждають люди й прийшла до зловмисника із санкціонованим обшуком. Довго шукати не довелося – на горищі лежали акуратно складені бойовий автомат Калашникова АКС-74У та п’ятизарядна автоматична рушниця. На додачу поліцейські виявили ще більше двохсот звичайних і спеціальних набоїв до автомата та автоматичної рушниці, а ще п’ять магазинів до автомата і кулемета.
Вилучена зброя і боєприпаси направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування, яке має встановити походження зброї.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)