На технічній території військового арсеналу в Ічні виявили БпЛА
13 листопада, на технічній території військових складів, що в місті Ічня виявлено квадрокоптер «ФАНТОМ».
Безпілотний літальний апарат знаходився на землі поблизу одного зі сховищ. Після попереднього огляду зовнішніх пошкоджень не виявлено.
БпЛА передано співробітникам Служби безпеки України, тривають слідчі дії.
Наголошуємо, що будь-які БПпЛА над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть знешкоджені засобами РЕБ або збиті без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.
Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.
Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.