Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 08:51:31

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

14.11.2018   09:58Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 листопада до 8:00 14 листопада 2018 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме:  7 пожеж, 2 випадки знищення боєприпасів часів Другої світової війни.

Хід ліквідації  наслідків надзвичайної ситуації, яка пов’язана із пожежею та подальшою детонацією боєприпасів на території 6-го арсеналу біля смт Дружба Ічнянського району:

13 листопада продовжувалися роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на 6-ому арсеналі боєприпасів МО України.

З початку робіт очищено від вибухонебезпечних предметів 68 ділянок розмінування із 80 запланованих ділянок, вилучено 45251 одиницю боєприпасів, відпрацьовано 308 повідомлень населення про виявлення боєприпасів. За добу очищено 2 ділянки розмінування, вилучено 2156 вибухонебезпечних предметів відпрацьовано 1 повідомлення населення про виявлення боєприпасів.

До проведення робіт залучено зведений піротехнічний загін ДСНС України (50 одиниць техніки, 150 чоловік особового складу).

В Ічнянській ЦРЛ продовжують перебувати 4 особи. Питання повернення цих осіб буде опрацьовано після відновлення їх помешкань.

Системи життєзабезпечення населення працюють у штатному режимі, роботи щодо відновлення будинків, квартир та інших капітальних споруд продовжуються.

Пожежі в житловому секторі – 7.

Знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 2:

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області об 11 год. 40 хв. 13 листопада знищено 1 артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який було  виявлено о 16 год. 45 хв. 12 листопада  на відкритій території біля с. Виблі Куликівського району;

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 15 год. 30 хв. 13 листопада знищено  4 мінометні міни калібром 50 мм часів Другої світової війни, які були  виявлені об 11 годині  12 листопада на відкритій території біля с. Нові Млини Борзнянського району.

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –  12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 листопада до 20 години 14 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень часом сніг, мокрий сніг, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі 3-8° морозу, вдень  від 3º морозу до 2º тепла.
По м. Чернігову температура вночі 4-6º морозу, вдень  від 1º морозу до 1º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини