Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 01:10:39

Поліцейські Чернігівщини затримали чоловіка за підозрою у вбивстві односельця

14.11.2018   07:23

Поліцейські Менського відділу поліції оперативно розкрили вбивство жителя району. Підозрюваний у скоєнні злочину затриманий до ізолятора тимчасового тримання.

12 листопада до чергової частини Менського відділу поліції надійшло повідомлення, що у власному будинку в одному з селищ району знайдено тіло господаря з різаною раною на спині.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції. В будинку правоохоронці виявили та вилучили не лише речові докази, а й знаряддя злочину – кухонний ніж. Вилучене направлено на експертизу.

Поліцейським вистачило доби для встановлення особи лиходія. Опитавши сусідів загиблого, свідків та очевидців кримінального правопорушення, оперативники викрили та затримали односельця загиблого, місцевого неробу. В порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України чоловіка поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Відомості за фактом злочину внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) – карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини