Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 листопада до 8:00 13 листопада 2018 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж та 2 випадки виявлення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка пов’язана із пожежею та подальшою детонацією боєприпасів на території 6-го арсеналу біля смт Дружба Ічнянського району:
12 листопада продовжувалися роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на 6-ому арсеналі боєприпасів Міністерства Оборони України біля смт Дружба Ічнянського району.
З початку робіт очищено від вибухонебезпечних предметів 66 ділянок розмінування із 80 запланованих ділянок, вилучено 43095 одиниць боєприпасів, відпрацьовано 307 повідомлень населення про виявлення боєприпасів. За добу очищено 2 ділянки розмінування та вилучено 2667 вибухонебезпечних предметів.
До проведення робіт залучено зведений піротехнічний загін ДСНС України (50 одиниць техніки, 150 чоловік особового складу).
Системи життєзабезпечення населення працюють у штатному режимі, роботи щодо відновлення будинків, квартир та інших капітальних споруд продовжуються.
Пожежі в житловому секторі – 5, під час пожежі загинула 1 особа.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- біля с. Нові Млини Борзнянського району на відкритій території об 11 год. 12 листопада виявлено 1 мінометну мину калібру 50 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 13 листопада групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області;
- біля с. Виблі Куликівського району на відкритій території о 16 год. 45 хв. 12 листопада виявлено 1 артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 13 листопада групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 12 листопада до 20 години 13 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 3-8° морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 5-7º морозу, вдень 0-2º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression