Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:13:24

На Чернігівщині за три дні браконьєри завдали збитків рибному господарству на 17,5 тис.грн.

05.11.2018   11:43Агенцiя

З другого по четверте листопада державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля проводились рибоохоронні рейди в Менському, Борзнянському, Прилуцькому та Ріпкинському районах.

В ході проведених рейдів було викрито ряд порушень рибоохоронного законодавства.

Так, 02.11.2018 на озері поблизу с.Макошино Менського району затримано місцевого мешканця, який за допомогою сітки поріжевої виловив 11,2 кг риби: карась золотий (червонокнижний) – 7 шт., карась сріблястий – 41 шт., щука – 4 шт., лин – 10 шт., плітка – 4 шт, завдавши збитків рибному господарству на 5897 грн.

В Борзнянському районі 03.11.2018 на озері поблизу с. Кербутівка  затримано місцевого  жителя, який за допомогою сітки зяберної виловив 4 кг. риби: плоскирка - 62 шт., плітка - 12 шт., окунь - 18 шт. Чим завдав збитків рибному господарству України на суму 3434 грн.

В Прилуцькому районі, в ході перевірки ринків, затримано мешканця с.СавинціКоржицького району Полтавської області, який в с.Линовицяздійснював продаж риби без належних документів, на чоловіка складений протокол про адміністративне правопорушення по ст.88-1КУпАП, рибу вилучено.

В Ріпкинському районі 04.11.2018 на озері біля с.Замглай затримано двох жителів м.Сновськ, які за допомогою 12 сіток виловлювали рибу.

Правопорушники при затриманні чинили спротив працівникам рибоохоронного патруля, на місце вчинення правопорушення була викликана група швидкого реагування Національної поліції області. На момент затримання у правопорушників вилучено заборонені знаряддя лову, гумовий човен та 5 кг риби: щука -10 шт, карась сріблястий - 8 шт, окунь -2 шт., плітка - 5 шт,. Збитки по даному факту склали 3995  грн.

В Менському районі 04.11.2018  біля с. Луки, затримано місцевого жителя, який сіткою поріжевою виловив 3,2 кг. риби: щука - 10 шт.. карась сріблястий - 36 шт. лин - 1 шт., завдавши збитків рибному господарству України на суму - 4131 грн.

На всіх правопорушників, за лов забороненими знаряддями лову складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП, рішення про притягнення їх до відповідальності будуть прийняті районними судами області.
 

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини