Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 10:29:07

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

05.11.2018   09:15Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 4 листопада до 8:00 5 листопада 2018 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме:  1 дорожньо-транспортну пригоду, 12 пожеж та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула  1 особа та 6 осіб постраждали


Хід ліквідації  наслідків надзвичайної ситуації, яка пов’язана із пожежею та подальшою детонацією боєприпасів на території 6-го арсеналу біля смт Дружба Ічнянського району:


Протягом дня продовжувалось виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на 6-ому арсеналі боєприпасів Міністерства Оборони України. Відповідно до затвердженого Прем’єр-міністром України Плану піротехнічними підрозділами ДСНС продовжується очищення прилеглої до арсеналу території.

Очищено 58 із 80 ділянок розмінування (за добу – 0).

Вилучено 29112 вибухонебезпечних предметів (за добу - 899), відпрацьовано 304 повідомлення населення про виявлення боєприпасів (за добу - 0).

До проведення робіт залучено зведений піротехнічний загін ДСНС України чисельністю 150 чол. особового складу та 50 од. техніки.

Робочими групами обстежено 9012 об'єктів із 9713 (92,7%). За результатами обстежень визначено такими, що зруйновані - 4 будинки, пошкоджено -  291 будинок, квартири та інші капітальні споруди (не підлягає відновленню  16 будинків) у 25 населених пунктах. Продовжуються роботи з відновлення пошкоджених будівель.

В Ічнянській ЦРЛ перебуває 11 осіб, з них 3 дітей. Питання повернення цих осіб буде опрацьовано після відновлення їх помешкань.

Системи життєзабезпечення Ічнянського району працюють у штатному режимі.

Інші служби переведені на повсякденний режим функціонування.

Продовжується функціонування штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на чолі із заступником голови Чернігівської ОДА  Сергієнком С.Ф.

Роботи з ліквідації наслідків НС тривають.


Загибель на водних об’єктах
– 1:

В р. Судость в с. Мурав'ї Новгород-Сіверського району  о 08 год. 4 листопада було виявлено тіло мешканця с. Грем'яч Новгород-Сіверського району, 1938 року народження. Обставини події та причина смерті встановлюються.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В м. Прилуки по вул. Київській  о 14 год. 30 хв. 4 листопада  водій автомобіля ''Kia Ceed"   здійснив наїзд на неповнолітнього пішохода, який переходив дорогу в межах пішохідного переходу, але раптово змінив напрямок руху. Внаслідок ДТП пішохід, 2008 року народження, отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Прилуцької міської лікарні.


Пожежі – 12, з них 9 пожеж в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті, 1 випадок загоряння сухої трави на площі 0,5 га та 1 інша пожежа.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –  11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  04 листопада до 20 години 05 листопада очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер східний 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 7-12º тепла. По м. Чернігову  Температура вночі 3-5º тепла, вдень 9-11º тепла.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини