Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 15:51:30

Чернігівщина – шоста в Україні за кількістю підписаних декларацій з лікарями

05.11.2018   08:25Агенцiя

За підсумками першої хвилі підписання декларацій лікарів із пацієнтами Чернігівщина посіла 6-те місце у загальноукраїнському рейтингу.

Про це у програмі "Прайм-вечір.Акценти" на «Українському  радіо- Чернігівській хвилі» розповіла заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Чернігівської міської лікарні № 3 Олена Мойсієнко.

«Станом на 1 листопада декларації на медичне обслуговування сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами підписали 600 тисяч 832  жителя області - це свідчить про високу активність пацієнтів, які визначитися  із тими лікарями, що будуть обслуговувати всію їхню родину. І якщо на початку кампанії (з 1-го квітня нинішнього року) Чернігівщина посідала передостаннє місце, то нині  ми знаходимося  на верхніх позиціях у цьому рейтингу».
     
Олена Мойсієнко  каже: Міністерство охорони здоров’я України  не встановило граничні терміни підписання декларацій.
 
«Втім, зволікати не варто, адже вже з 2019-го року заклади первинної ланки – поліклініки та амбулаторії, що не набрали необхідної кількості  пацієнтів, не будуть мати доступу до державної субвенції. Нині ж заклади, які добре спрацювали у цьому напрямку, з 1-го жовтня отримують фінансування безпосередньо з Національної Служби здоров’я. Наприклад, поліклініка Чернігівської міської лікарні №3 до початку підписної кампанії отримувала 500 тисяч гривень на рік на первинну ланку. Тепер лише за перший місяць роботи в нових умовах сума на  потреби «первинки» збільшилася до 747-ми тисяч гривень. А це означає, що ми не тільки маємо можливість оновити діагностичне обладнання, а і якісніше надавати послуги нашим пацієнтам, причому, розширивши перелік безкоштовних послуг – загальний аналіз крові, визначення рівня цукру крові та холестерину, ліпідних показників, аналіз сечі, ЕКГ, тропонінові тести, тести на вагітність та швидкі тести на визначення наявності інфаркту міокарда», - сказала Олена Мойсієнко.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини