Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 13:02:49

Видатки на всі види допомог, оплачених за рахунок коштів фонду, склали більше 173 млн. грн.

03.11.2018   09:41Агенцiя

За 9 місяців 2018 року, згідно наданих роботодавцями (страхувальниками) до відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 22 755 заяв-розрахунків, видатки на всі види допомоги, оплачених за рахунок коштів Фонду, склали 173,5 млн. грн., що на 50,6 млн. грн., або 41,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Забезпечувалась виплата наступних видів допомоги: по тимчасовій непрацездатності – 126,0 млн. грн., що складає 72,6 %, від суми всіх витрат на допомогу; по вагітності  та пологах -46,7 млн. грн., або 26,9 % від всіх витрат та на поховання - 902,0 тис. грн., або 0,5 % від всіх витрат. Фінансування цих витрат відбувається безперебійно.

Станом на 1 жовтня відділеннями здійснювались щомісячні страхові виплати 3 329  потерпілим на виробництві та членам їх сімей. З цієї кількості отримувачів виплат - 298 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території.

Із загальної кількості потерпілих на виробництві в області обліковується 59 осіб з інвалідністю  I групи, 364 -  II групи, 1213 -  III  групи, загалом 1636 осіб з інвалідністю, що складає 52% від загальної кількості потерпілих, не визнано особами з інвалідністю - 1518 потерпілих на виробництві.

Застрахованим  особам потерпілим на виробництвівиплачено - 55,3 млн. грн., в тому числі - 8,7 млн. грн. потерпілим - переселенцям. В порівнянні з цим же періодом 2017 року розмір виплачених страхових сум збільшився на 15,4 млн. грн.

Сума середньомісячного розміру страхової виплати на одного потерпілого на виробництві та особу, яка має на це право в разі смерті потерпілого в цілому по області за 9 місяців становила 1 845 грн., що на 41,7 % більше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

У структурі страхових виплат:
- основна частина припадає на щомісячні страхові виплати потерпілим та членам їх сімей - 95 %;
- 3 % - на одноразові допомоги в разі часткової втрати працездатності та в разі смерті потерпілого;
- 2 % на виплату допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та на відшкодування витрат на поховання.
В сумовому значенні за січень-вересень поточного року відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області  виплачено:
- 49,8 млн.грн - щомісячної грошової суми в разі часткової втрати працездатності;
- 2,4 млн.грн - щомісячної виплати  в разі втрати годувальника;
- 310,5 тис.грн. - одноразової допомоги в разі стійкої втрати працездатності;
- 1,4 млн.грн. - одноразової допомоги в разі смерті потерпілого;
- 16,3 тис.грн. - витрат на поховання;
-1,2 млн.грн. - допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Отже, управлінням виконавчої дирекції Фонду та його відділеннями, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб регіону, в повній мірі забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.


Відділ страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини