Звіт про роботу комунального підприємства "Новозаводське" за 9 місяців 2018 року заслухали у міській раді
КП "Новозаводське" обслуговує 545 будинків, де загалом проживають 34 тисячі чернігівців. Значна частина будівель, яким 50 і більше років. У віданні КП також майже 30 гектарів прибудинкової території. На підприємстві працює 214 осіб.
Протягом 2018 року виконано робіт на 7,5 млн грн. Серед основних - ремонт покрівель у 96 будинках, облаштування та ремонт у 53 під'їздах, замінено 3,4 тис. метрів трудопроводів.
За 9 місяців підприємство отримало за надання послуг більше 25 мільйонів гривень, з них 94% - кошти, сплачені населенням.
6,5 мільйонів підприємству заборгувало населення, з них 3 мільйони - поточна заборгованість, за надані послуги за місяць, решта - борги, які накопичилися внаслідок неплати. Також підприємству винні кошти за послуги деякі міські служби та структури.
Владислав Атрошенко наголосив, що міські комунальні підприємства та бюджетні організації мають вчасно розраховуватись одне з одним за надані послуги чи товари. Також і мешканцям потрібно пояснювати, що за надані комунальні послуги потрібно сплачувати вчасно. Тоді міські комунальні служби надаватимуть якісні послуги: оперативно закупатимуть відповідні матеріали, паливо, платитимуть хоч і невелику зарплату своїм працівникам, зате вчасно.
Що стосується розміру тарифів, то міський голова учергове закликав всіх зрозуміти, що з тарифами боротися біля міської ради, проводячи мітинги, немає сенсу. Адже розмір тарифу найбільше залежить від складових: газ, електроенергія, паливо. Якраз на це міська рада не впливає.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.