Поліція і громадськість разом борються з розповсюдженням наркотиків
Під час спільної акції представники Національної поліції, муніципальної варти та громадські організації озброїлися балончиками фарби й замалювали кількадесят «оголошень» наркоторгівців на фасадах та парканах міста.
Близько двох десятків активістів об’єдналися в чотири змішані групи з числа поліцейських, муніципальної варти та громадських організацій та пішли вулицями Чернігова замальовувати вбивчі написи.
Згідно з правилами благоустрою, замальовувати сторонні написи на приміщеннях має балансоутримувач. Утім, останнім часом у різних містах країни з’являються написи з назвою віртуальних інтернет-магазинів, у яких можна віддалено придбати наркотики.
Організатори аргументують свою активність тим, що доки балансоутримувач замалює напис, якась дитина по дорозі зі школи зі свого смартфону запросто може «з цікавості» замовити «легкі», а потім і не дуже «легкі» наркотики за методом закладок. Час йде на години, тому поліція теж долучилася до цієї акції. Менше реклами наркотиків – більше врятованих життів. А щоб клякси не псували охайність міста – на їх місці з’явилися нові позитивні написи, наприклад, «поважай батьків».
— За останній місяць поліція виявила декілька десятків фактів зберігання та реалізації наркотиків і психотропних речовин. Здебільшого це марихуана та амфетамін. Найбільше розповсюдження наркотиків відбувається в нічних закладах, а також біля них. За цей час на території області було вилучено близько одного кілограма амфетаміну та кілька кілограмів марихуани, — розповів журналістам оперуповноважений управління протидії наркозлочинності.
Акція «Намалюй життя» сьогодні пройшла в різних куточках країни. Якщо ви бачите такі написи на своєму чи сусідньому будинку, зафарбовуйте їх або повідомте муніципальну варту чи міський колл-центр.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.