Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 13:34:19

Ухвалений склад басейнової ради Десни та верхнього Дніпра

23.10.2018   15:57Агенцiя

23 жовтня на зборах заінтересованих сторін остаточно ухвалений склад басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, обрано голову, заступника та утворено секретаріат.

Засідання відбулося в Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів. Головувала на зборах начальник управління Наталія Грудницька.

– Це надзвичайно важлива подія, вона дає впевненість, що реальні зміни у водній галузі відбуваються і кращі європейські практики поступово впроваджуються і в Україні, – наголосила Наталія Миколаївна.

Басейнова рада Десни та верхнього Дніпра затверджується Державним агентством водних ресурсів України у відповідності з Водним кодексом України для врахування інтересів усіх заінтересованих сторін у межах річкового басейну при впровадженні інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.

– Я впевнений, що разом з новоствореною басейновою радою ми змінимо і відношення наших співгромадян до збереження водних об’єктів, закличемо населення до використання безфосфатної побутової хімії та раціонального використання водних ресурсів, – у своєму виступі наголосив заступник голови Держводагенства Павло Гвозденко.

Всього в засіданні взяло участь 29 осіб від Сумської, Чернігівської та Київської областей. Серед них: водокористувачі, науковці, громадські організації, що здійснюють свою діяльність в межах річкового басейну, органи виконавчої влади та інші зацікавлені особи.
Зборами було ухвалено Положення про басейнову раду, яке розроблено згідно наказу Міністерства екології та природних ресурсів України №23 від 26.01.2017 «Про затвердження Типового положення про басейнові ради».

Головою басейнової ради Десни та верхнього Дніпра одноголосним рішенням зборів обрано Арсена Дідура – заступника голови Чернігівської обласної ради. Його заступником обрано Наталію Грудницьку – начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів. Крім того, утворено секретаріат басейнової ради.

Засідання проводитимуть двічі на рік, наступне заплановане на перше півріччя 2019 року.

Збори пройшли плідно, в атмосфері однодумців та людей, які прагнуть працювати на результат.


Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.