Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 11:33:02

Комунальне підприємство "Деснянське" обслуговує 556 будинків у місті

23.10.2018   09:07

Звіт про діяльність комунального підприємства "Деснянське" заслухали 22 жовтня на ранковій нараді у мерії.

За словами керівника КП Віктора Пригари, підприємсво надає послуги 556 будинкам, обслуговує 614 тис метрів квадратних прибудинкової території.

За 9 місяців поточного року підприємство надало послуг на 26,12 млн грн.  Заборгованість за надані послуги з утримання житла станом на 1 жовтня ц.р. складає 7,34 млн грн, з них 6,2 млн грн - це борги населення, ще 620 тис. грн поточна заборгованість із субсидій.

На підприємстві працює 230 чоловік.

Керівник КП "Деснянське" пояснив складові тарифу - тобто які конкретно послуги надає підприємство. Для прикладу, більше 25% у  структурі тарифу становить поточний ремонт.

З початку року вивезено 45 тис. метрів квадратних сміття. Цього року облаштовано 4 криті майданчики для сортування сміття, ще 2 з'являться до кінці року.

На підприємстві працює аварійна служба, яка оперативно надає послуги у разі звернень громадян.

Власними силами КП "Деснянське" також оновлює техніку - вже стали до роботи відремонтовані спецавтомобілі, трактори та автокран.

Комунальне підприємство також відповідає за ремонт та технічне обслуговування мереж. Цього року виконано поточний ремонт внутрішньобудинкових систем холодного та гарячого водопостачання, водовідведення та центрального опалення: замінено 2163 метрів  окремих ділянок трубопроводів.

Внаслідок повені влітку ц.р. пошкоджень зазнали деякі будинки на підвідомчій КП "Деснянське" території. Відтак підприємство ремонтувало будинки своїми силами або спільно із власниками будівель.

За 9 місяців 2018 року підприємство отримало прибуток на рівні 2,4 млн грн (для порівняння, у відповідний період 2017 року збитки сягнули більш як 600 тис. грн).

Заробітна плата працівників підприємства залишається на рівні мінімальної або трохи вище. З іншого боку, на підприємстві працює велика кількість робітників віком 55-65 років.

"Потрібно думати, як підвищити заробтну плату працівників. Вже зараз планувати відповідний бюджет на наступний рік", - зазначив міський голова Владислав Атрошенко і доручив порівняти стан оплати праці у комунальному господарстві Чернігова з Сумами, Житомиром, Полтавою, Вінницею та Києвом.

До речі, КП "Деснянське" вже налаштувалось до роботи у холоди, підготувавши всю необхідну техніку до осінньо-зимового періоду.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Куди роботодавцю сплачувати податки за найманих працівників, які працюють в різних населених пунктах України

Куди роботодавцю сплачувати податки за найманих працівників, які працюють в різних населених пунктах України 11:29

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили про таке.

На ділянці дороги Н-07 по Манжосівці уклали фінішний шар нового покриття

На ділянці дороги Н-07 по Манжосівці уклали фінішний шар нового покриття 11:25

Це один з відрізків капремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками. Його протяжність - 3,9 км.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:20

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Розвиток скотарства: проєкт Сосницької громади

Розвиток скотарства: проєкт Сосницької громади 11:15

Сосницька громада має багато господарств, які розводять корів та здають молоко. Але закупівельна ціна дуже мала: вп’ятеро нижче, ніж ціни на продукт у магазині.

Чернігівському жіночому клубу «Ветеран» – 26 років

Чернігівському жіночому клубу «Ветеран» – 26 років 11:09

Жіночий клуб «Ветеран», який діє при громадській організації «Спілка жінок м. Чернігова», сьогодні урочисто відзначив 26-у річницю створення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини