Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 12:06:55

Діти з постраждалих територій Ічнянського району оздоровлюватимуться в санаторії "Зелений гай"

19.10.2018   12:00Агенцiя

Двадцять п’ять дітей з багатодітних, прийомних та соціально вразливих родин Ічнянщини 18 жовтня приїхали на відпочинок до Чернігова. П’ятнадцять – мешканці Ічні, ще семеро із села Бурімка та троє із Дорогинки.

Поки ремонтуватимуть та відновлюватимуть будинки і господарства їхніх родин, дітлахів оздоровлять у санаторії «Зелений гай».

Як повідомив директор лікувального закладу Микола Шарико, їм проведуть медичне обстеження, кому буде потрібно – забезпечать лікування.

Під час канікул діти відпочиватимуть, а потім підуть на заняття, аби не відставати від навчального процесу. В санаторії вони перебуватимуть до кінця жовтня, проте можливо їх залишать і на другу зміну.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини