Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 20:03:43

"Хода за свободу" в Чернігові. ВІДЕО

19.10.2018   09:27Агенцiя

Її учасники одягнулися в чорне, розкрили чорні парасольки і мовчки пройшлися центром міста, щоб привернути увагу до проблем людей, які потрапили у рабство. Всесвітня мирна акція «Хода за свободу» проводиться п’ятий рік поспіль в Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

В’ячеслав Голуб, заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Ми маємо реальні факти торгівлі людьми навіть на Чернігівщині. Із 2013 офіційно встановлено 37 статусів осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Приблизно половина з них – це люди, які постраждали від трудової експлуатації, майже половина – це сексуальна експлуатація. Тому Чернігів сьогодні долучається до всеукраїнської і загальноєвропейської акції «Хода за свободу» Небайдужі громадяни збираються тут, в центрі Чернігова, і пройдуть мовчазною мирною ходою, яка символізувати е крок за кроком подолання цього ганебного явища. Це про свободу, свободу пересування, свободу дій, ніщо не може обмежувати людину і робити з неї товар».
 
Наталія Кулікова, керівник проектів ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини»: «Того року до цієї ходи доєдналося 50 країн світу, цього року планується основним організатором – міжнародною організацією «А21» близько 400 країн. Ми дуже сподіваємося на те, що коли молоді люди, Які сьогодні є студентами, закінчать вищі навчальні заклади і будуть шукати роботу , вони більш уважніше і пильніше придивлятимуться до цих вакансій, вони будуть перевіряти документи, вони будуть перевіряти фірми, і вони не погодяться на нелегальне працевлаштування ані в Україні, а ні за кордоном. Ця акція на них і зосереджена, адже вони – наше майбутнє».


Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.