Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 13:30:03

Проведено оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату Господарського суду Чернігівської області

19.10.2018   08:21Агенцiя

У жовтні 2018 року у Господарському суді Чернігівської області проведено оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату суду, які займають посади державної служби категорії «Б» і «В».

Оцінювання проведено у відповідності до статті 44 Закону України «Про державну службу»,  постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №640 «Про затвердження Типового  порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців» та наказу Господарського суду Чернігівської області № 26-ОД від 05 жовтня 2018 року.

Метою проведення оцінювання є визначення якості виконання державними службовцями поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар'єри,  виявлення потреби у професійному навчанні.

Зазначене оцінювання проведено поетапно: визначено і переглянуто завдання та ключові показники державних службовців апарату суду; проведено з державними службовцями апарату суду оціночну співбесіду; визначено та затверджено результати оцінювання).

Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у суді пройшли 32 особи, які за результатами отримали оцінки «позитивно» та «відмінно».


За інформацією прес-секретаря суду

Останні новини Чернігівщини

У Сосницькій громаді вчилися розвивати сільський зелений туризм 13:23

У п'ятницю, 24 вересня ініціативна група "Сосниччина туристична" за підтримки Сосницька громада в рамках реалізації проекту "Сосницький туристично-інформаційний центр" провела захід "Школа сільського зеленого туризму".

27 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень серця

27 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень серця 13:16

Його мета – привернути увагу широких кіл громадськості, медичної спільноти та влади до проблем виникнення, профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою 12:35

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 12:17

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 28 вересня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря 10:13

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, вчасну виплату заробітної плати та повний соціальний пакет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини