Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба
Станом на 7:30 17 жовтня, авіація ДСНС знаходиться в готовності. Пожежно-рятувальними підрозділами продовжено роботу по забезпеченню безперебійної заправки водою пожежних танків та наповнення пожежного водоймища.
МНС
Організовано чергування 8 пожежно-рятувальних розрахунків на автоцистернах для забезпечення оперативного гасіння можливих пожеж в смт Дружба та на адміністративній території арсеналу.
Піротехнічними підрозділами продовжено роботи по очищенню території.
Відпрацьовано 6 заявок та вилучено 254 вибухонебезпечних предмета. Переважна більшість робіт проводились в 10 км зоні забруднення. Всього з початку робіт відпрацьовано – 259 заявок, вилучено 2289 вибухонебезпечних предметів.
Психологами ДСНС надано психологічну допомогу 280 особам (всього з початку робіт – 2840 осіб);
Тривають заходи з інформаційно-роз’яснювальної роботи серед місцевих мешканців, а саме:
встановлення попереджувальних знаків з мінної небезпеки;
проведення серед місцевого населення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо заходів безпеки та дій у разі виявлення ВНП.
В районі надзвичайної ситуації залучено сили і засоби загальною чисельністю 701 особа та 151 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 277 осіб та 86 од. техніки.
Для координації залучених сил і засобів, надання допомоги населенню у місті Ічня функціонує штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на чолі з заступником Голови Чернігівської ОДА Сергієнко С.Ф.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.