Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 14:59:38

Сергій Сергієнко: Якнайшвидше необхідно відновити житло в постраждалих селах

16.10.2018   13:18

Очищення сільгоспугідь від вибухонебезпечних предметів, завершення робіт з відновлення газопостачання в помешканнях ічнянців, відновлення пошкоджених будівель – такі першочергові завдання поставив перед відповідними службами заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко під час вранішнього засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ічнянському районі.

Наразі в Ічні тривають роботи з відновлення газопостачання.

У постраждалих селах проводяться будівельні роботи, у тому числі ремонти дахів, відновлення вікон тощо.

На ці потреби вже виділені 2,7 тисячі листів шиферу, 104 листи скла, 1,3 тисячі квадратних метрів плівки, а також 220 кілограмів цвяхів та дві тисячі штук цегли із створеного резерву будівельних матеріалів.

У наявності в резерві ще залишається 1,3 тисячі листів шиферу, 2 листи скла, 100 квадратних метрів плівки, 7,3 тисячі кілограмів цементу, 36 кубічних метрів брусу дерев’яного, 5,5 тисячі кілограмів фарби, понад 3,3 тисячі кілограмів руберойду, 120 кілограмів цвяхів.

Із завтрашнього дня до ремонту димарів у 40 помешканнях (35 – в Августівці, 3 – у Дружбі, 2 – в Ічні) приступить бригада пічників, які вже сьогодні мають визначити об’єм необхідних робіт.

Мова йшла і про обстеження Ічнянського національного природного парку на предмет наявності вибухонебезпечних предметів та пошкоджень лісових насаджень. Планується завершити роботи та скласти відповідні акти до кінця тижня.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41

19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини