Судитимуть жителя м. Бахмач, який незаконно зберігав вдома револьвер
Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Прокурором Бахмацької місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно 49 річного місцевого жителя за фактом незаконного придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів (ч. 1 ст. 263 КК України).
Встановлено, що чоловік без передбаченого законом дозволу придбав, переніс та зберігав за місцем свого проживання револьвер марки «ГРАН» та боєприпаси до нього калібру 5,6 мм.
Вказані предмети були вилучені під час проведення санкціонованого обшуку.
Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».