Молодіжна рада готується провести масове анкетування молоді Чернігова
Молодіжна рада при Чернігівському міському голові провела своє чергове засідання 11 жовтня.
На попередньому засіданні обрано голову ради, секретаря та заступника. Головою ради стала студентка ЧНТУ Аліна Сіра.
Один із перших кроків ради - налагодити комунікацію з молоддю міста через соціальні мережі. Додатково на початку своєї роботи Молодіжна рада організує анкетування для об'єктивного вивчення потреб, проблем і побажань молодих людей Чернігова. До розповсюдження анкет планують залучити не тільки медіа, а й студентські та учнівські ради навчальних закладів, волонтерів.
Члени Молодіжної ради висловили свої пропозиції щодо сфер, у яких вони могли б докласти своїх зусиль, щоби зробити Чернігів містом дружнім до молоді. Запропоновані освітній, екологічний, туристичний, спортивний напрямки. Очікується, що в процесі роботи та, зокрема, після широкого анкетування цей перелік розшириться.
Управління молоді та спорту міської ради принагідно запропонувало членам зібрання разом з іншими студентами навчальних закладів подавати заявки на конкурс молодіжних проектів, який триває зараз. Адже у результаті можна отримати фінанси на їх втілення.
Нагадаємо, Молодіжна рада створена за ініціативою Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. Вона є постійно діючим консультативно-дорадчим органом з питань реалізації молодіжної політики в місті Чернігові. Безпосередня мета її діяльності – сприяти взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді міста, забезпечувати участь молоді у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.