Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 00:07:49

Щодо пориву водопроводу на перехресті вілиць Шевченка та Молодчого

10.10.2018   10:16

З цього питання повідомляємо, що під зазначеним перехрестям проходить декілька трубопроводів різних діаметрів. Магістральний водопровід Д=500 мм, який за договором у 2017 році замінювала корпорація "Укртрансбуд" не пошкоджений та працює у штатному режимі.

Порив стався на водопроводі Д=150 мм. Наразі тривають роботи з більш чіткого визначення місця пориву. Будь-які розкопки на перехресті не проводились.

Під перекриття водопостачання, пов"язане безпосередньо з зазначеним поривом потрапила лише адмінбудівля військової частини.

Окрім того, 09.10.2018 в районі вулиці Савчука проводяться планові ремонтні роботи, пов"язані з перекриттям холодного водопостачання, про які повідомлялося на сайті КП "Чернігівводоканал" та на сторінці підприємства у ФБ ще на минулому тижні.

Підвезення води забезпечене.


КП "Чернігівводоканал"

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини