Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 23:44:33

Чернігівський рибоохоронний патруль затримав правопорушника з 66 кілограмами риби

10.10.2018   09:31

В ході рибоохоронного рейду водоймами Менського району 09.10.2018 державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області затримано чоловіка, який за допомогою двох поріжевих сіток виловлював рибу.

Факт правопорушення зафіксовано на озері біля с.Локнисте.

Правопорушником виявився місцевий житель, який  у протизаконний спосіб виловив 66 кг. риби: карась сріблястий – 98 шт., щука – 16 шт., плітка – 8 шт., лящ – 9 шт., окунь – 1 шт., плоскирка – 2 шт., білизна – 1 шт., завдавши збитків рибному господарству України на суму 9656 грн.

Складений протокол про адміністративне правопорушення буде направлений до Менського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини