Поліцейські забезпечують безпеку громадян в районі населеного пункту Ічня
У зоні надзвичайної ситуації на Ічнянщині в районі вибухів поліція продовжує забезпечувати охорону публічного порядку, вживає всі можливі заходи по локалізації надзвичайної ситуації та евакуації населення, що проживає в зоні можливого ураження.
Для керування силами поліції на місці події знаходиться керівництво ГУНП в Чернігівській області на чолі з начальником Управління Едуардом Альохіним.
Сили та засоби всіх підрозділів, які працюють на місці, координують Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич.
На допомогу місцевим підрозділам поліції направленні поліцейські з прилеглих районів Чернігівської області, а також спецпризначенні Києва та Київської області, групи швидкого реагування та вибухотехнічна служба.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.