Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 06:51:16

Наталія Романова: Маємо забезпечити харчуванням майже 19 тисяч евакуйованих

09.10.2018   12:25Агенцiя

В Ічнянському районі у зону можливого ураження від наслідків надзвичайної ситуації в радіусі 16 кілометрів потрапляє 18 794 людини, які мають бути евакуйовані. Саме таку кількість осіб необхідно забезпечити харчуванням.

 Оперативну нараду з цього приводу провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова з представниками профільних структурних підрозділів та дотичних служб, представниками торгових підприємств.

Мова йшла не лише про сухий пайок (вермішель швидкого приготування, твердий сир, печиво, вода тощо), а й гаряче харчування. Наразі ж необхідно розрахувати потребу у продуктах.

За словами директора Департаменту фінансів ОДА Валерія Дудка, на дані цілі можна нагально використати 220 тисяч гривень обласного матеріального резерву.

— Уже сьогодні продукти харчування мають бути в пунктах евакуації. Транспорт для цього є, — наголосила Наталія Романова і особливу увагу звернула на забезпечення дитячим харчуванням.

Також заступник голови ОДА зазначила, що варто прорахувати і харчування самих ліквідаторів. Наразі на місці працює майже 500 осіб, не враховуючи представників ЗСУ.

Зауважили на нараді й про готовність медичних закладів Чернігова прийняти у разі необхідності вагітних та породіль з Ічнянського району.

За оперативною інформацією, станом на 10:00 год. інтенсивність вибухів зменшилася.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини