Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 11:28:19

Більше 500 виїзних акцій в ОТГ провела служба зайнятості

03.10.2018   12:31Агенцiя

Налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами – таке завдання сьогодні серед пріоритетних у службі зайнятості, фахівці якої відвідують населені пункти з метою надання комплексу послуг населенню та роботодавцям.

У програмі візитів - зустрічі з вивільнюваними працівниками та консультування мешканців громади з питань послуг служби зайнятості. Не залишаються поза увагою і загальноосвітні навчальні заклади.

Під час спілкування з педагогічними працівниками обговорюються питання  профорієнтації учнівської молоді. Традиційно фахівцями служби зайнятості проводяться профорієнтаційні уроки для старшокласників, яким невдовзі доведеться обирати професію.

Зокрема, наприкінці вересня фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості - заступник директора Олена Іллюшко та провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Микитченко побували в центрі об’єднаної територіальної громади смт Мала Дівиця.

Загалом у поточному році службою зайнятості проведено більше 500 виїзних акцій в ОТГ, в ході яких послуги отримали 2,2 тис. осіб.
                                                                         

Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії 10:11

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

"Пліч-о-пліч стали біль і мужність" 10:03

Під таким гаслом відбулася зустріч членів обласної організації «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей. Участь у ній взяли заступниця голови ОДА Олена Дума та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти 09:54

16 червня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів другої Інкубаційної програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Business Hub Chernihiv Region.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:42

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 червня травня по 8:00 17 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини