Вогнеборці ліквідовують наслідки загоряння торфу
1 жовтня о 13:20 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про загоряння окремими осередками торфовища біля с. Рудьківка на загальній площі майже 2 га.
На гасіння пожежі оперативно було залучено відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобровиця у складі 5 чоловік та 1 одиниці техніки, а також пристосована техніка (бочка 5 м. куб.) та 5 працівників від сільгосппідприємтва «Оберіг».
Станом на 12:00 2 жовтня на гасіння пожежі від ДСНС задіяні 7 чоловік особового складу, 1 одиниця техніки та 1 мотопомпа, а також пристосована техніка та 3 працівники сільськогосподарського підприємства.
Площу займання зменшено до 0,7 га. Заходи з ліквідації пожежі продовжуються.
Ймовірною причиною виникнення займання на торфовищі послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.