Юлія Свириденко: Використовуйте можливості європейських програм
Активні, креативні, амбітні: саме таких молодих людей об’єднує мережа «Молодь європейських сусідів». До співпраці вже залучено понад 200 «Послів європейської молоді» («Young European Ambassadors»), 40 з них — в Україні.
Про можливості європейських програм для молоді, що сприяють взаємному обміну ідеями, інформацією та досвідом, дізналися сьогодні студенти чернігівських вишів — учасники воркшопу «Європейські можливості для української молоді». Так звану творчу майстерню організували члени проекту «Посли європейської молоді» за підтримки Чернігівської облдержадміністрації.
Під час заходу молоді люди отримали від профільних експертів не лише корисну інформацію про програми ЄС, а й поради щодо започаткування свого регіонального проекту.
— Наразі в Україні створюються такі умови для вас, молодих людей, що дозволяють отримувати гарну освіту, вивчати кращий досвід розвитку європейських країн. Тож не втрачайте жодної можливості випробувати свої сили, у тому числі здобувати освіту за кордоном. Адже із власного досвіду знаю: це обов’язково знадобиться у самореалізації та професійній діяльності, — зауважила виконуюча обов’язки голови ОДА Юлія Свириденко, вітаючи учасників воркшопу.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.