Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 вересня, 12:39:25

Відбувся семінар щодо застосування новітніх підходів в організації та здійсненні представницької діяльності прокуратури

02.10.2018   07:25Агенцiя

Реалізація прокурором конституційної функції представництва інтересів держави в суді є одним з дієвих інструментів поновлення прав держави.

З метою забезпечення порядку організації роботи на напрямі у прокуратурі області проведено навчально-методичний семінар на тему: «Новітні підходи до організації та здійснення представницької діяльності на захист інтересів держави».

У роботі семінару взяли участь працівники апарату прокуратури області, заступники керівників місцевих прокуратур, їх прокурори, відповідальні за вказаний напрям роботи.

Відкриваючи роботу семінару, заступник прокурора області Ігор Юшин довів до відома учасників семінару деяку практику Європейського суду з прав людини та наголосив на необхідності її застосування при реалізації представницької функції.

Попередив про персональну відповідальність за підготовку неякісних позовних заяв.

Також під час заходу обговорено зміни, внесені до Господарського процесуального кодексу, Кодексу адміністративного судочинства, Цивільного процесуального кодексу України та проблемні питання при підготовці відповідних процесуальних документів.

Враховуючи, що законодавством прямо не визначається, у чому саме можуть полягати «інтереси держави», а визначення наявності підстав для здійснення представництва (порушення або загрози порушення інтересів держави) покладено безпосередньо на прокурора, на семінарі розглянуто практичні питання, які виникають при подачі відповідних позовів до суду та поетапні шляхи їх вирішення.

Крім того, доповідачами звернуто увагу на особливості здійснення представництва інтересів держави в суді у земельній сфері, за матеріалами кримінальних проваджень, виконання судових рішень за позовами прокурорів.

Під час заходу, учасники обмінялися думками, поділилися досвідом та позитивними напрацюваннями.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1особа та 4 особи постраждали.

25 вересня - цей день в Україні та в світі

25 вересня - цей день в Україні та в світі 08:49

ДЕНЬ 579 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 579 RUSSIAN AGRESSION

Киїнська громада та ГО "Жіночий формат" уклали меморандум про співпрацю 20:17

Днями відбулася зустріч голови ГО "Жіночий формат" Антоніни Федорченко з Киїнським сільським головою Андрієм Головачем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини