Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 23:55:41

СБУ викрила на хабарі керівника державної виконавчої служби Чернігівщини

29.09.2018   12:56Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі одного з керівників державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець організував протиправний механізм вимагання від підлеглих неправомірної вигоди за нарахування встановлених грошових винагород. «Такса», яку мали сплачувати співробітники, становила п’ятдесят  відсотків від нарахованої їм суми заохочення.

Оперативники СБ України затримали чиновника під час передачі «данини» від керівника одного з районних підрозділів у розмірі тридцять п’ять тисяч гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 368  Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю, його регіональним підрозділом та Головним слідчим управлінням СБ України спільно з прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях підслідних слідчим Державного бюро розслідувань Генеральної прокуратури України.


Прес-центр СБ України

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини