Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 00:54:06

У Козелецькому районі пройшли навчання з цивільного захисту

29.09.2018   12:47

Спеціальне тренування провели для органів управління та сил ланки територіальної підсистеми цивільного захисту району. До навчань долучилися заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко та голова Козелецької райдержадміністрації Володимир Швед.

Тема навчань: реагування відповідних служб у випадку загрози чи виникнення катастрофічного затоплення при руйнуванні греблі Київського водосховища. Тож учасники тренувань – представники Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА, Козелецької РДА, Остерської міської ради, Козелецької та Деснянської селищних рад, ряду сільських рад, а також рятувальних служб регіонального та місцевого рівнів – перевіряли стан готовності в разі виникнення надзвичайних ситуацій, з’ясовували проблемні питання для їх оперативного усунення.

Так, були уточнені території та населені пункти, які потрапляють у зону можливого катастрофічного затоплення. Відпрацьовувалися навички керівного складу та фахівців евакуаційних органів з організації та проведення евакуаційних заходів.

Перш за все, оцінили ефективність комплексу заходів з інформування населення про надзвичайну ситуацію. Відпрацьовували, як оперативно розгорнути евакуацію жителів. При цьому забезпечити громадську безпеку і порядок в евакуйованих населених пунктах, життєзабезпечення евакуйованого населення у місцях тимчасового розміщення, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

Безпосередньо ознайомилися з готовністю роботи пунктів розміщення людей (у разі надзвичайної ситуації) в Остерській гімназії, Крехаївському сільському клубі та Савинській школі.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини